Przedszkolaki w Rozkochowie

W dniu 27.09. 2019 Bibliotekę w Rozkochowie odwiedziły przedszkolaki z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Rozkochowie.
Tematem naszego spotkania było zapoznanie przedszkolaków z biblioteką. Dla niektórych dzieci nie była to pierwsza wizyta w bibliotece. Dzieci zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Wizyta w bibliotece nie mogła się odbyć bez głośnego czytania bajek oraz wiersza „Na straganie”, po czym dzieci odgadywały jakie warzywa występują w wierszu i pięknie je malowały. Nie zabrakło równie zabawy przy piosence „Ogórek”, przy której tańczyły i śpiewały razem z Panią wychowawczynią.