JANKOWICE

Skończyły się wakacje i nasze wspólne spotkania pod nazwą ”Wakacyjny kalejdoskop”. W sierpniu mieliśmy kilka udanych spotkań. Rozpoczęliśmy z przytupem, czyli tanecznie! Pod okiem profesjonalistki Julii, dziewczyny opanowały nowy układ taneczny.

Bibliotekę odwiedziły najbardziej aktywne uczestniczki zajęć sprzed kilku lat, Iza i Wiktoria. Był więc powrót do gier planszowych, puzzli, zagadek literackich i kolorowanek.

Odbyło się też spotkanie z Izą, specjalistką od szkicowania, która udzieliła wielu wskazówek dotyczących rysowania. Okazało się, że wystarczy kilka prostych kroków, by wyczarować na kartce zabawne zwierzątka czy postacie.

Z zasuszonych polnych kwiatów i traw powstały piękne obrazki do dziewczyńskich pokojów. Na koniec spotkanie dla nastoletnich czytelniczek z kosmetyczką Moniką , która opowiedziała jak prawidłowo pielęgnować twarz. Dziewczyny poznały też zasady pielęgnacji paznokci i dłoni. Nauczyły się robić manicure japoński , którego efekty z pewnością utrzymały się do dzisiejszego rozpoczęcia roku szkolnego!

wzorymanicurerazemgotowetańczymygrupa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.