Ferie się skończyły! – Jankowice 2016

Ferie się skończyły!
Biblioteka na czas ferii zimowych zorganizowała dwa cykle spotkań dla dzieci , literacko-filmowe  oraz gry planszowe, które  przeżywają renesans niemal na całym świecie.            Ich ogromną zaletą jest integracja w grupie i nauka poprzez zabawę . Uczą wygrywania, ale też -znacznie trudniejszej – sztuki przegrywania.  Mieliśmy do dyspozycji  takie gry             jak: Farmer , Inspektor Pytanko, Figlujące małpki,  Mondo, 4 ule, Wygibajtus . Dużym zainteresowaniem cieszyły się również rebusy, quizy, zagadki literackie.  Przez te dwa tygodnie w bibliotece było gwarno i wesoło , a bywało i tak, że dzieci nie chciały wracać do domu.  Zapraszamy dzieci na zajęcia cykliczne w ramach akcji „Czytam sobie”, w każdy piątek   o godz. 15.30.