Relacja z obchodów Dnia Pluszowego Misia w Jankowicach

Dzień Pluszowego Misia jest wyjątkowo celebrowany w naszej bibliotece.
Tak było i w tym roku! W bibliotece zaroiło się od pluszaków, tych przyniesionych przez dzieci i całkiem dużych…. czyli przebranych w stroje zwierzaków członków Jankowickiej Aktywnej Młodzieży, dzięki którym misiowe przyjęcie bardzo się udało.  Było co świętować, bo pierwszy miś-maskotka powstała 115 lat temu i do dziś jest jedną z najpopularniejszych zabawek. Przygotowaliśmy więc wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, konkursy, zgadywanki, śpiewanie piosenek i tańce przy muzyce. Wszystko to dostarczyło wielu chwil radosnej zabawy, a dzieci już z niecierpliwością czekają na następne takie świętowania      w bibliotece.