Zakończenie wystawy fotografii Roberta Matyskiela

W bibliotece zakończyła się wystawa fotografii Roberta Matyskiela „ Możliwe i niemożliwe w Ziemi Świętej”. Odwiedzający bibliotekę czytelnicy mają okazję zobaczyć miejsca , gdzie żył, nauczał, umarł i zmartwychwstał Jezus Chrystus. Miejsca mityczne, prawie nierealne, a jednak istniejące, gdzie podąża się śladami Jezusa po rozgrzanych kamieniach Jerozolimy, Nazaretu, Betlejem. Gdzie spotyka się pobożnych chrześcijan z krzyżami, brodatych chasydów pod Ścianą Płaczu i muzułmanów w meczecie.