GALERIA STARA GMINA

Od 11 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Babicach prezentowana była wystawa pt. “Na skraju miasta”.

Wystawa to seria urokliwych zdjęć przyrodniczych wykonanych podczas realizacji projektu przez podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Chrzanowie, sympatyków Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini, Fotoklub Trzebińska Kinematografia, społeczność Mały Mostek.

Niniejszym składamy podziękowania za współpracę podczas wernisażu wystawy, która gościła w “Galerii Stara Gmina” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Babicach od 11 października do 11 listopada 2016 r.

Dziękujemy za przybliżenie idei projektu i pracy w trakcie jego realizacji użytkownikom biblioteki i odwiedzającym galerię.