Ferie w Jankowicach “Zagadkowy zawrót głowy”

Ferie zimowe to idealny czas do spędzenia go w sposób kreatywny i aktywny ze swoimi rówieśnikami. Biblioteka przygotowała wiele atrakcji pod wspólnym tytułem „Zagadkowy zawrót głowy”. I choć coraz trudniej jest zaciekawić dzieci jakąkolwiek zabawą, szczególnie w dobie dzisiejszych technologii, rebusy, łamigłówki i zagadki okazały się strzałem                 w dziesiątkę. Pogoda za oknem  nie sprzyjała szaleństwom na śniegu, więc o frekwencję  nie musieliśmy się martwić.                                                                                                          Gościem ostatniego spotkania z dziećmi była pani Zosia Wyrobiec, którą gościliśmy już podczas wakacji.  Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały  opowieści o starych zwyczajach     i sposobach spędzenia wolnego czasu na wsi. Były też nieznane już dzisiejszym  dzieciom bajki, wierszyki i przyśpiewki.
Wesoło minął nam czas w bibliotece podczas ferii zimowych.