Pasowanie Pierwszoklasistów na Czytelników w Jankowicach

W filii bibliotecznej w Jankowicach odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klasy pierwszej  Zespołu Szkół w Jankowicach. Pierwsze spotkanie z biblioteką to wyjątkowa uroczystość.
Najpierw uczniowie zapoznali się z księgozbiorem, regulaminem biblioteki oraz sposobem wypożyczania książek . Dzieci poznały też powody dla których warto czytać książki.    Najważniejszym momentem wizyty pierwszoklasistów było  uroczyste pasowanie na czytelnika. Młodzi czytelnicy otrzymali upamiętniające tę ważną chwilę dyplomy, pierwszą książkę i zakładki.
Na zakończenie spotkania odbyły się konkursy i zagadki sprawdzające znajomość bajek, w których dzieci wykazały się dużą wiedzą.
Uroczystość przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze.

Książki na bibliotecznych półkach czekają na nowych czytelników, którzy będą tu zawsze mile widziani.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.