Biblioteka bierze udział w Programie Orange dla bibliotek

orange

Biblioteka bierze udział w Programie Orange dla bibliotek, którego celem  jest edukacja oraz popularyzacja wykorzystania Internetu przez użytkowników  Bibliotek,                          a w szczególności  zapewnienie dostępu do szerokopasmowych łączy internetowych             w placówkach bibliotecznych oraz zakup materiałów i prowadzenie projektów                       o charakterze edukacyjnym.

W 2013 r. Fundacja Orange przekazała dotację w kwocie 4.484,01 zł, która wykorzystana została na pokrycie kosztów Internetu oraz  zakup programów edukacyjnych                          i szkoleniowych dla użytkowników Internetu.