Opis działalności

Opis działalności Klubu Czytelnika przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Babicach

Klub działa przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Babicach. Opiekunem Klubu jest pracownik GBP Dorota Szarek.

Członkiem Klubu może być każdy kto czyta cokolwiek, ale też osoby, które nie lubią lub nie mają czasu czytać a chciałyby się czegoś dowiedzieć o panujących ”modach”                           w czytelnictwie.

Spotkania Klubu polegają na rozmowach o : książkach, autorach, tekstach, gatunkach           i motywach literackich i wszystkim co w trakcie przyjdzie do głowy. Nie będziemy omawiać tych samych narzuconych tekstów, bardziej zależy nam na wymianie doświadczeń                i spontanicznym, subiektywnym doborze lektur. Jesteśmy otwarci na wszystkie komentarze i interpretacje.

Spotkania odbywają się w czytelni GBP w Babicach raz w miesiącu, w przedostatnie  środy miesiąca o godzinie 18-tej. O spotkaniach i ewentualnych zmianach terminu będzie członków informował Opiekun za pomocą telefonu, sms, lub email.

Po każdym spotkaniu będziemy zamieszczać na stronie internetowej Biblioteki  informacje o książkach, które były omawiane i które członkowie uznali za godne polecenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Klub Czytelniczy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.