Tydzień z Internetem 2017

#tzi2017

27 marca – 2 kwietnia 2017 roku w całej Europie. Motyw przewodni: inspiruj się i dziel swoimi pasjami! #TZI2017

Już po raz siódmy biblioteka włączyła się do ogólnoeuropejskiej akcji , której celem jest zachęcenie osób do poznania możliwości Internetu. Koordynatorem akcji w Polsce jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, wspierana przez liczne grono partnerów.

Biblioteka zorganizowała spotkanie pt. „ e Pasjonaci”,podczas którego uczestniczki poznały inspirujące blogi związane z rozwijaniem pasji. Można było dowiedzieć się, gdzie zdobyć przydatne i praktyczne materiały dotyczące majsterkowania, gotowania, szycia, urządzania ogrodu itp. Gościem programu była zaprzyjaźniona z biblioteką miłośniczka ogrodu ,która podzieliła się wiedzą o prowadzeniu ogrodu i korzystaniu z forum ogrodniczego. Następnie uczestniczki spotkania zarejestrowały swój udział w kampanii i wypełniły krótką ankietę.