FERIE W ROZKOCHOWIE

Ferie w Rozkochowie
W czasie ferii w bibliotece dzieci spędzały wolny czas  bawiąc się przy rozwiązywaniu zagadek i quizów o tematyce zimowej, było głośne czytanie” Baśni Czeskich Dzieci” oraz korzystając z komputera w bibliotece  dzieci mogły  grać w swoje ulubione gry. Dużą atrakcją dla uczestników było spotkanie z panem Tadeuszem Nowakowskim myśliwym Koła Łowieckiego “Diana” który  opowiedział różne ciekawe wiadomości np. jakie zwierzęta  występują na naszym terenie, o zimowych zwyczajach zwierząt i ich dokarmianiu, oraz zaprezentował jak można naśladować odgłosy różnych zwierząt. Równocześnie ogłoszony został konkurs plastyczny „Na najładniejszego bałwanka” za który dzieci otrzymały nagrody.

ferie w Rozkochowierozstrzygnięcie konkursuspotkanie z myśliwymuczestnicy zajęć