WAKACJE W ROZKOCHOWIE

W ramach wspólnych zajęć wakacyjnych biblioteki i świetlicy w Rozkochowie dzieci brały udział w  wielu zabawach i grach również sportowych.

W bibliotece bawiły się przy rozwiązywaniu quizów, rebusów oraz zgadywanek-rymowanek o zwierzętach.

Było głośne “czytanie na ławeczce” bajki pt. “Wieczór wróżb” o przygodach Madzi, Ani i Julki.

Dzieci bawiły się w zabawę “Krzesła w butach”, w którą bawią się ich rówieśnicy z Panamy, jednocześnie zapoznały się z wieloma ciekawymi wiadomościami o tym kraju.

Kalambury-odgadnij jakie to zwierze wywoływały salwy śmiechu, a “Turniej gier komputerowych” dostarczył uczestnikom wiele emocji .

Na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki i słodycze.

Czytanie na ławeczceZgadywankiTurniej gier komputerowychZabawa z komputerem