Opłatkowe spotkanie w bibliotece w Jankowicach

W minionym tygodniu w lokalu biblioteki w Jankowicach odbyło się spotkanie kolędowe. Dobry to czas by oderwać się od kłopotów dnia codziennego i poczuć nastrój minionych już Świąt Bożego Narodzenia. Sprawiają to kolędy, pieśni uznawane za najradośniejsze wśród wszystkich śpiewanych w kościele. Spotkanie w bibliotece adresowane było do wszystkich użytkowników, a dla uczestników przygotowano słodki poczęstunek . Można było pośpiewać i zarazem posłuchać najpiękniejszych kolęd, zarówno polskich, jak i światowych, współczesnych i staropolskich pastorałek. Radosny nastrój udzielił się obecnym na spotkaniu, a śpiew kolęd słychać było poza murami biblioteki.