Miesięczne archiwum: Luty 2015

Dzień Bezpiecznego Internetu w Jankowicach

  W dniu 10 lutego 2015r obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu. Wszystkie działania podejmowane w ramach DBI realizowane były pod hasłem pod hasłem „Razem tworzymy lepszy internet”.

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

Czytam sobie w Rozkochowie

W nowym roku 2015 biblioteka w Rozkochowie wznawia akcję „Czytam Sobie”. W ramach współpracy raz w miesiącu dzieci ze szkoły podstawowej w Rozkochowie wraz z nauczycielem będą odwiedzać bibliotekę.

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

Ferie w Mętkowie

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

KURS JĘZYKOWY W BIBLIOTECE

Zapraszamy do nauki języków obcych w systemie e-learningowym. Do wyboru : Język angielski Język niemiecki Język włoski Chętnych zapraszamy po odbiór kodów aktywujących do biblioteki

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

Biblioteka Narodowa

W ramach Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek-Priorytet 1” zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej zakup nowości wydawniczych w kwocie 7.410 zł. Zakupiono ogółem 367 woluminów, w tym 178 książek dla dzieci i młodzieży za kwotę 2.470 zł.

Opublikowano Bez kategorii | Skomentuj

Fundacja Orange

Biblioteka bierze udział w Programie Orange dla bibliotek, którego celem jest zapewnienie dostępu do szerokopasmowego Internetu oraz wspieranie działań edukacyjnych z wykorzystaniem Internetu. W 2014 r. w ramach programu Biblioteka otrzymała dotację w kwocie 3.267,89 zł., która została wykorzystana na … Czytaj dalej

Opublikowano Strona główna | Skomentuj